Profesjonalnie,
z dbałością o szczegóły

Tworzymy profesjonalne
środki czystości

Zastosowanie

Produkty marki ROKO Professional to skuteczne i opracowane ze szczególną starannością środki czystości dla profesjonalistów. Produkujemy wykorzystując synergię jaką daje nam obecność w Grupie PCC – własne zaplecze laboratoryjne oraz bezpośredni dostęp do surowców. Poznaj gamę naszych produktów i wejdź razem z nami w świat profesjonalnego utrzymania czystości.

Chemia profesjonalna
ROKO Proffesional

ROKO Professional to marka firmy PCC Consumer Products Kosmet będąca spółką holdingową Grupy PCC, która zatrudnia pond 3,3 tysiąca pracowników na całym świecie.

ROKO Professional to suma doświadczeń wysoko kwalifikowanych specjalistów z branży chemii profesjonalnej. Nieustające inwestycje, własne zaplecze laboratoryjno-badawcze oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra, pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości produktów, spełniających oczekiwania naszych Klientów. Współpraca zarówno z międzynarodowymi koncernami, jak i firmami rodzinnymi pozwoliła wypracować najlepsze praktyki w zakresie rozwiązań jakościowych, logistycznych i ekonomicznych.

Produkujemy wyłącznie certyfikowane i najwyższej jakości produkty do użytku profesjonalnego

Aktualności